خوش به حال آن که یارش با وفاست!

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوستان. حال شما؟ امیدوارم در کمال صحت و سلامت از این هوای سرد لذت ببرید.با دعای دوستان حالم بهتر شده است و از ابراز محبتتان خیلی خیلی ...متشکرم.

اول راجع به مطالب پست قبلی یک نکته ای بگم اونم اینکه من قصد ایجاد بد بینی میان دوستان و یاران را نداشته و ندارم. باور کنید!! این تجربه ی یک بنده خدا بود که...در مقابل خیلی از دوستان و یاران هستند که از یکدیگر راضی هستند و...برای مثال یکی از دوستان خیلی عزیزم که الان در ملک غربت به همراه همسرش مشغول تحصیل هستند  خیلی موفق اند و به تازگی صاحب یک فرزند خوشگل و...شده اند. ماشالله!!

اما دراین پست به تلافی حرف های گذشته باید بگم که کل عالم درگیر محبت هستند. وقتی انسان محبت محبوب واقعی را در سراسر وجودش مشاهده می کند و با ذره ذره ی وجودش این محبت را احساس می کند چگونه می تواند سرپیچی کند. تازه بعدش ادعای محبت متقابل و جبرانش را می کند اما در امتحان وآزمایشات محبوب .....خودتان بهتر میدانید! حالا در درجه ی پایین ترش یعنی همین دنیا وقتی محبوبت به تو خوبی می کند و از تو می خواهد در برابر امتحانات محبوب واقعی و خواسته ی او صبر پیشه کنی چکار می کنی؟ به قول خودمونی کلاهت را قاضی کن بعدش قضاوت و....راستش را بگو! اگرهم مقصری بپذیر و معذرت بخواه که غرور شیطان را به این روز انداخت!خدامیداند که دیر می شود ومهلت به پایان می رسد وخدای نکرده.....


خوش به حال آن که یارش با وفاست

زندگی در کنارش تا به آخر با صفاست

چهره ی خندان او رخشان(زیبا) مثال آفتاب

می شود از گرمی اش یخ های دل هر لحظه آب

کی ببینی ذره ای آثار غم در چهره اش

جز زمانی که بگیرد از غم تو غصه اش

آری او گرید اگر اشکت رود از دیده ات

او بکاهد این چنین از غم و از غصه ات

قوت قلبت بود در پیچ و تاب زندگی

گرکه باشد همرهت لذتی دارد عبادت بندگی
 

به امید آمدن محبوب گم گشته ی عدالت و عدالت خواهان حضرت امام مهدی (ع)

اللهم عجل لولیک الفرج

التماس دعا

یاحق

/ 9 نظر / 19 بازدید
رها راد

همزبانی نیست تا برگویمش راز این اندوه وحشتبار خویش بیگمان هرگز کسی چون من نکرد خویشتن را مایه اندوه خویش

رها راد

خوشحالم که حالت بهتر شده . امیدوارم همیشه سلامت و سعادتمند باشی پستت خیلی جالب بود والبته تامل برانگیز

سرمه

ما آدما فکر میکنیم اگه اشتباه کردیم و بعد به اشتباهمون اقرار کنیم یه چیزی ازمون کم میشه، اما به نظرم با یه عذر خواهی ساده میتونیم ارزش خودمون رو پیش اون شخص حتی بالاتر هم ببریم.

afg girl

salam doost aziz.... Bale che zibast...vaghean khosh be hal anke yarash ba vafast... [گل][گل]

هستی

واقعا خوش به حال آن که یارش باوفاست ای کاش خدا کاری کنه آدمهای باوفا همیشه کنار هم باشند . بی وفایان رو به حال خودشون بذار ه. . . التماس دعا

شکیبا

خوش بحال آنان که منتظر واقعی هستند. ما باید دعا کنیم که منتظر واقعی آقا باشیم نه مثل کوفیان که منتظر امامشون بودند نباشیم.