تو قّعوا امرَ صاحبکم صباحاً ومساعاً

زیبایی یا زشتی؟

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام من به همه دوستان خوبم

ببخشید یه چند وقتیه نتونستم بیام و مطالب جدید بدم

واقعا شرمنده

امروز یه جمله از بزرگان انتخاب کرده ام

امیدوارم خوشتون بیاد

 

بعضی ها می اندیشند کار هنر صرفا تقلید از طبیعت است . اما طبیعت بسیار بزرگتر و ظریف تر از آن است که بتوان از آن تقلید موفقیت آمیزی کرد . هیچ هنرمندی هرگز نمی تواند حتی کوچکترین دیده های استثنائی ومعجزات طبیعت را در اثر خویش بازنمایی کند . از این گذشته ، در تقلید از طبیعت چه حسنی وجود دارد ، هنگامی که طبیعت ،آغوش خود را به روی همگان گشود و در دسترس همه ی کسانی است که می بینند و می شنود ؟

کار هنری بیشتر فهم طبیعت و آشکار ساختن معناهای آن برای کسانی است که قادر به فهم آنها نیستند . انتقال روح درخت است که قادر به فهم آنها نیستند . انتقال روح درخت است ،نه تولید چیزی کاملا شبیه درخت . آشکار ساختن ضمیر دریاست ،نه ترسیم موج های کف آلود بی شمار یا آبهای آبی رنگ فراوان . رسالت هنر ،بیرون کشیدن ناشناخته هاست از دل آشناترین چیزها .

آیا واقعا همین طوره؟

در مورد این یکی چی؟

آن چیزی

که زشتش می انگارید ، آیا همانی نیست که برای رسیدن به آن اهتمامی نورزیده اید ، و هیچ گاه برای راه یافتن به قلب آن ،از خود اشتیاقی نشان ندادیده اید ؟

در آخر میگم خودتون قضاوت کنید اما عادلانه!!!!!!!!!

یا حق| [ کلمات کلیدی ] :
ن : محمد افتخاری
ت : ۱۳۸٤/٥/۱۸
 
 
 
محمد بن حسن عسکری (عج) آخرین امام از امامان دوازده گانه شیعیان است. در ١۵ شعبان سال ٢۵۵ هـ.ق در سامرا به دنیا آمد و تنها فرزند امام حسن عسکری (ع)، یازدهمین امام شعیان ما است. مادر آن حضرت نرجس (نرگس) است که گفته اند از نوادگان قیصر روم بوده است. «مهدی» حُجَت، قائم منتظر، خلف صالح، بقیه الله، صاحب زمان، ولی عصر و امام عصر از لقبهای آن حضرت است.